Play Video

GRAND PRIX , publiku lemmik – Hoia käest

Parim mängufilm – Error

Parim elustiili film – Wambola4ever

Parim meesosatäitja – Varitsus

Parim naisosatäitja – Jump

Parimate karakteritega film – Buss

Parim operaator – Jump

Kõige leidlikumad kaadrid – Varitsus

Parimad kunstilised kaadrid – Maailmakadumine

Parim tagaajamisstseen – S.O.S.

Parim käsikiri – Valmis

Kõige informatiivsem film – Le Parkour

Eraldi märgiti ära paradiisi paroodia filmis S.O.S.

 

Internetihääletuse tulemused:

1. Wambola4ever, 41 häält ja 477 vaatamist.

2. Hoia Käest, 19 häält ja 260 vaatamist.

3. Jump, 13 häält ja 275 vaatamist.

PUBLIKU LEMMIK “Loodusekroon”

1. koht “Suvetudeng”

2. koht “Loodusekroon”

3. koht “Seitse päeva allakäiguni”

4. koht “Bukonia”

5.-6. koht “Pangarööv” / “Kes naeris?”

 

Eriauhind A kategooria (algklassid) filmidele “Plastiliiniloomad”, “Tüütu laps”, “Bussiga sõit”

Parim meespeaosatäitja Ott Tiigirand, film “Üks õnnetu hing”

Parimad kõrvalosad: ema ja isa filmist “Seitse päeva allakäiguni”

Parimad karakterid filmist “Mutifilm”

Parim operaatoritöö “Midagi negatiivset”

Parim repliik filmist “Seitse päeva allakäiguni” (“noh, head aega siis”)

Parim lõpustseen “Bukonia”
Parim filmi järeltöötlus “Teekond poodi”

Kõige publikuvaenulikum film “Elektrotekhnika”

GRAND PRIX Laboratoorium

Parim üliõpilastelt – Ära vaata tagasi

Publiku lemmik – Kama

Parim Rapla film – Kohila Gümnaasium

Kiitus põhikooli esindajale – Loodussaade

Helileid, Eksperimentaalsuse – preemia Leid

Animatsioonipreemia – Ingli Muusikavideo

Õnnestunuim kaader – Safe Life

Näitlejapreemiad – F6; Särisev muusika; Mimaaž; Kahevahel

Õnneliku lõpuga pikk draama – Algus uus

Äramärgitud film – Saara

 

Koos Rapla filmidega oli programmis 24 filmi, lisaks öökino filmid.

Silmapaistev mees – “Saun”

Silmapaistev naine – “Daucus carota”

Parim operaatoritöö – “Sündinud Eestis”

Noorte eripreemia – “Tööpäev”

Kõige stiilsem film – “Stencil”

Muusika eripreemia – “Sabotaaž”

Parim 24h film – “11.klassi õudusfilm”

3. koht – “Sündinud Eestis”

2. koht – “Maailma mootor”

Publiku lemmik – “11.klassi õudusfilm”
(auhinnaks filmi tegemine ETV-s)

Grand prix – “Daucus carota”
(auhinnaks filmilaager Tšehhis 2011 suvel)

Festivali avas “Lolluse jõud”

1. Saladus

2. Yamaha R6 Black Pearl

3. Tuhmid linnatuled

4. Rapla Avatud Noortekeskus

5. Ambivalents

6. Trikirulluisutaja

7. K.I – Kaitseingel

8. Üht inimelu teha nähtavaks

9. Anonüümsed amatöörnäitlejad

10. Puhastus

11. Hinne (24h)

12. Paranormaalne aktiivsus (24h)

13. Mina, see on jõud (24h)

14. Mikro (24h – Kinobuss)

15. Terve Mõistus (24h – Kinobuss)

16. Öökull otsustab lennata (24h)

17. Siin (24h)

-Grand Prix, publiku preemia ja Bande Film eriauhind parima filmi eest- TOTALITARISM, autor Siim Andrespok

-Žürii 2. koht, Bande Films eriauhind parima operaatoritöö eest Melissa Viironile- ONE DAY , autorid Piia Kuusmann ja Melissa Viiron

Lisaks märgiti auhindadega ära:
-Montaaži ja operaatoritöö eest- KAADRI PILETID (T. Nurmetu, G. Stint, K. Rumm, A. Arro)

-Suurepäraselt välja mängitud idee- SUITSIIDNE KUMMITUS ( ÕEKE)

-Emotsionaalne ja liigutav- VESIROOS ( Piia-Liisa Koll)

-Kujundirikas filmikeel- SELGE KUI SYYTEVEDELIK (Jürgen Volmer)

-Inspireeriv atmosfäär- THE FOURTH ONE (Reelika Rätsep)
AADE (TTÜ filmikulubi)

-Parim naisnäitleja- KAIRI LENK (Selge kui süütevedelik)

-Parim meesnäitleja- SVEN-ERIK REBANE (Totalitarism)

1. Taak (25.lend B-klassi naispere, Peeter Koll)

2. 24 sekundi film (Jürgen Volmer, Kevin Rull, Tarvi Kleesmann, Markus Allikmäe)

3. Plaan A (Lähte Gümnaasiumi noored)

4. Elu on selline (Markus Allikmäe ja sõbrad)

5. Kompost (Kaarel Kusmin, Karl Eerik Kokk ja sõbrad)

6. Arhailisemad (Siim Andrespok ja sõbrad)

7. Angelina (Sander Saard, Ergo Pajuväli ja sõbrad)

8. Saatus (Piia Kuusmann, vennad Langid ja sõbrad)

Grand Prix – “Angelina” Sander Saard, Ergo Pajuväli jt.

Publiku lemmik – “Angelina” Sander Saard, Ergo Pajuväli jt.

Parim operaatoritöö – “Taak” Peeter Koll

Parim tsitaat – “Arhailisemad” Kevin Rull “Kui te ei vali meid, me tuleme ise.”

Õnneliku lõpu eriauhind – “24 sekundi film” Jürgen Volmer

Kujundi eriauhind – “Kompost” Kaarel Kusmin

Kõik videod leiate siit.

Grand Prix : „Unustatud parool“, autor Sander Saardi meeskond

Publiku preemia: „Happy“, ÕEKE

Eeltöö auhind: „Unustatud parool“

Koreograafia auhind „Unustatud parool“

Õnneliku Rapla auhind: „ Happy“

Parim montaaž: Kaur Pesor „Happy“

Kaasaegseima sõnumiga film: „Sokivahetus“ autorid Martin Lapin, Artur Lindegron, Sabri Asuküla

Parim meesnäitleja: Martin Lapin „Sokivahetus“

Parim naisnäitleja: Reelika Rätsep, õpetaja rollid „ Unistus vs. Reealsus“ ja „Nimetu.“

Meelekindla operaatori preemia: Rene Reede „Nimetu“

Parima kujundi loojad: Jürgen Volmer, Siim Andrespok, Kevin Rull, Juhan Taalik, Kalmer Kallasväli, Kenn Rull, Grete Roos, „Otsi lolli“

Rütmi auhind: „Pidžaamapüksid“ autorid Grit Tarvis, Lota Kiiroja, Mairi Tamm, Caroly Nisu

Parima õudusfilmi preemia: „ Halb unenägu“ Kaarli Vanaveski, Andre Laurimaa

Tervislikuim film: „Iroonia“ Piia-­Liisa Koll, Kelly Roo, Aaret Randjärv, Raili Reispass, Marit Miaste

Juhan Liivi eripreemia: „ Kofeiin ja poeesia“ Markus Langi, Markus Allikmäe, Vallo Pärt, Helmet Floren, Grego Org jt.

Kunstnikupreemia: „ Busy Day“ Ann­-Maria Ojavee ja sõbrad.

Žürii eripreemia aktiivse ja terava sõnumi eest: “Unistus ja Reaalsus”

Kaadri filmid on üleval SIIN

Grand Prix – “Devoni ajastu kartulid”

Parim montaaž – “Luminofoor”

Parim meesnäitleja – Kevin Rull

Parim naisnäitleja – Brigita Schmidt

Žürii lemmik – “Tee tulevikku ja tagasi”

Parim operaator – “Devoni ajastu kartulid”

Parima ideega film – “Operatsioon KALA”

Parim produtseerimine – “Üks film, üks lugu”

Parim puänt – “Ohtlikud mängud”

Parim lugu – “Arhailisemad”

Parim kunstifilm – “Võrk”

Parim päriselu lugu – “Tarvo”

Kaader 2015 filmid on üleval SIIN

Peaauhind: “Kuidas me seda teeme”

Parim meesnäitleja: “Kuidas me seda teeme”

Parim naisnäitleja: “Õige valik”

Parim operaator: “Ühte anekdooti tahad kuulda?”

Parim monteerija: “Sõpruse tagamaad”

Parim idee: “Keerulind”

Parim idee teostus: “Pocket”

Eriauhinnad: “Arhailisemad 4”, “Keerulind”, “Keeping up with the Estonians”

Filme näed SIIT

Grand Prix vilistlased- Raha eest vikerkaart ei osta

Grand Prix gümnaasium- Elu keerdkäigud 2

Grand Prix põhikool- Teip

Parim naisnäitleja- Peategelane filmist „Sorry“

Parim meesnäitleja- Saatejuht filmist „Läänerindel muutusega“

Parim idee- S.Õ.L.T.L.A.S.E.D

Publiku lemmik- Teip

Filmid on nähtavad SIIN

Grand Prix – “Suured koerused: kabelimats ja kaks meetrit mulla all” Antony Loodus

Põhikooli parim – “Üks imelik lugu” Gregor Siiror

Gümnaasiumi parim – “Betra” Betra Käsper ja tiim

Vilistlaste parim – “Empiiriline” Sten Leinasaar

Publiku lemmik – “Betra”

Parim meesnäitleja – “Suured koerused” näitleja Markus-Aleks Trofimov

Parim naisnäitleja – “Simulatsioon 2K18” näitlejanna Merit Sillaots

Parim visuaal – “Simulatsioon 2K18” Martin Lapin

Peojuhtide (Juhani ja Kevini) eripreemia – Sander Saard ja Ergo Pajuväli (intro klipp)

Täpsemalt loe siit.

Filme vaata siit.

KAADRI FILMID NÄHTAVAD SIIN