Privaatsuspoliitika

Privaatsuspoliitika

Viimati uuendatud: 30.01.2024

Käesolev privaatsuspoliitika kirjeldab, kuidas filmifestivalkaader.ee (edaspidi “meie”, “me”) kogub, kasutab ja jagab teie teavet, kui kasutate meie teenuseid.

1. Millist isiklikku teavet me kogume?

Me kogume teavet, mida esitate meile registreerimisvormide kaudu, sealhulgas teie nimi, e-posti aadress, telefoninumber, sünniaasta ja elulookirjeldus. Lisaks kogume andmeid Google Analytics 4 (GA4) abil, mis aitab meil mõista, kuidas kasutajad meie veebisaiti kasutavad.

2. Kuidas me teie teavet kasutame?

Kogutud teavet kasutatakse ainult festivalile registreerimise eesmärgil. Me ei kasuta teie andmeid turunduseks ega muudeks otstarveteks.

3. Nõusolek ja kasutajate õigused

Andmete kogumiseks ja töötlemiseks saame teie nõusoleku läbi registreerimisvormi, kus peate märkima vastava ruudu. Teil on õigus taotleda juurdepääsu oma andmetele, nende parandamist või kustutamist.

4. Andmete jagamine ja kolmandad osapooled

Teie andmeid jagatakse ainult meie serveri teenusepakkujaga Zone.ee. Me ei jaga teie andmeid teiste kolmandate osapooltega.

5. Andmete turvalisus

Teie andmete turvalisust tagab turvaline server teenusepakkujas Zone.ee.

6. Privaatsuspoliitika uuendused

Privaatsuspoliitika muudatustest ei teavitata kasutajaid eraldi. Soovitame regulaarselt tutvuda privaatsuspoliitika uuendustega meie veebisaidil.

7. Kontaktid

info@filmifestivalkaader.ee